Povpraševanja za izobraževanja, prevoze, najeme, pogostitve

//Povpraševanja za izobraževanja, prevoze, najeme, pogostitve
Povpraševanja za izobraževanja, prevoze, najeme, pogostitve 2020-06-15T11:44:50+00:00

Projekt je sofinanciran s pomočjo Evropskega sklada za regionalni razvoj, Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo ter SPIRIT Slovenija, javna agencija, www.eu-skladi.si.

P KRAJŠI DELOVNI ČAS IN ČAKANJE NA DELO PO PKP #3 – 27052020
povprasevanje- – ZIUZEOP-20.4.20
P smernice dobre higienske prakse
P Davčni obračun 2018 09012019
P Davcni obracun 2019 23122019
P Dobra higienska praksa 15042019
P Davčni obračun 2018 04012019
P FB za poslovno rabo 20092019
P Obveznosti podjetnikov glede embalaže 07012019
P Pogostitev 2020 15122019
P Poslovna komunikacija, poslovno nastopanje 19082019
P Povpraševanje prevoz 15042019
P Povpraševanje prevoz 20032019
P Prenos podjetja 25032019
P Priprava in vodenje EU projektov 12082019
P Promocija zdravja 23082019_
P Smernice moškega modnega striženja 03042019
P Usposabljanje davčni predpisi 07102019
P Davčni obračun 2017, novosti 2018 08012018001
P Davčni obračun 2017 03012018
P DDV pri storitvah, pasti, verižni posli 08102018001
P Novosti gradbene zakonodaje 01022018
P Pogostitev 2019 30112018
P Poslovni bonton 05112018
P Povpraševanje najem opreme 03102018
P Povpraševanje prevoz 10092018
P Povpraševanje prevoz 19042018
P Priprava poslovnega načrta 18052018001
P Smernice dobre higienske prakse 11052018001
P Temeljni računovodski izkazi, pomen, razumevanje, branje 01022001
P temeljno o pravu, pravu GD in pogodbenem pravu 02072018001
P Varstvo osebnih podatkov 05042018002

Ta spletna stran za boljše delovanje uporablja piškotke. Prosimo potrdite ali se s tem strinjate. Preberi več

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close